0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд Франції доведе до кінця пенсійну реформу


Уряд Франції доведе до кінця пенсійну реформу

Прем'єр-міністр Франції Франсуа Фійон заявив у вівторок, що уряд не відмовиться від пенсійної реформи, незважаючи на страйки, повідомляє французька газета "Парізьєн".

Виступаючи в Парижі, прем'єр-міністр заявив, що уряд має намір "довести до кінця" пенсійну реформу, оскільки вона є "обґрунтованою, справедливою і необхідною".

Після проведення на початку вересня загальнонаціональних страйків проти проекту реформи уряд пішов на деякі поступки, але основні положення реформи залишилися незмінними, зокрема рішення про збільшення пенсійного віку з 60 до 62 років і його поступового збільшення до 67 років.

Тим часом профспілки Франції у вівторок знов проводять загальнонаціональний страйк на знак протесту проти реформи. За інформацією міністерства внутрішніх справ, в акціях протесту взяли участь близько 500 тис. осіб. В результаті страйку у Франції порушено авіа- і залізничне сполучення, а також робота громадського транспорту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua