Moody's поліпшив прогноз рейтингів VAB Банку зі "стабільного" до "позитивного"


Moody's поліпшив прогноз рейтингів VAB Банку зі "стабільного" до "позитивного"

Міжнародне рейтингове агентство Moody's поліпшило прогноз рейтингів VAB Банку , що входить до групи великих, зі "стабільного" до "позитивного".

Про це йдеться в повідомленні Moody's.

Зокрема, агентство поліпшило зі "стабільного" до "позитивного" прогноз довгострокового рейтингу VAB Банку Caa1 по депозитах в іноземній і національній валюті, а також рейтингу фінансової стійкості E.

Moody's також підвищило рейтинг VAB Банку за національною шкалою з рівня Ba2.ua до рівня Ba1.ua.

Рейтинг банку за національною шкалою не має окремого прогнозу.

Як повідомляло агентство, 11 жовтня Moody's поліпшило прогноз рейтингу державних облігацій України в іноземній і національній валюті з "негативного" до "стабільного".

Станом на 1 липня 2010 року активи VAB Банку склали 7 116,5 млн. гривень, кредити і заборгованість клієнтів - 5 912,9 млн. гривень, власний капітал - 536,7 млн. гривень.

Січень-червень 2010 банк закінчив зі збитком 204,535 млн. гривень, за 2009 рік отримав збиток 314,7 млн. гривень.

За даними VAB Банку, його акціонерами є нідерландська компанія TBIF Financial Services B.V. (63,01%), компанія "Бауман-Трейд" (20,71%), Сергій Максимов (14,46%), інші юридичні особи володіють 1,01% акцій банку, інші фізичні особи - 0,81%.

Основними власниками бенефіціарів VAB Банку є міжнародна інвестиційна компанія Kardan N.V., яка опосередковано через TBIF Financial Services B.V. володіє 63,01% акцій VAB Банку, а також фізичні особи - Сергій Максимов, Петро Барон і Людмила Максимова (члени сім'ї Максимових), які безпосередньо і опосередковано разом володіють 35,4% акцій VAB Банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:ВіЕйБі Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua