Мільярд людей в світі голодують


Мільярд людей в світі голодують

Більше мільярда людей в світі сьогодні недоїдає. Такі дані наводяться в Глобальному індексі голоду за 2010 рік, складеному Міжнародним дослідницьким інститутом продовольчої політики.

За даними авторів документа, головною причиною таких високих показників є недоїдання серед дітей. Найвищий рівень голоду зафіксований в африканських країнах, розташованих на південь від Сахари, і в Південній Азії.

Автори доповіді, пише ВВС, закликають уряди боротися в першу чергу з недоїданням серед дітей - з тим, щоб понизити загальні показники.

В більшості країн колишнього Радянського Союзу показники голоду перебувають на найнижчому рівні, тобто ситуація в цій області відносно сприятлива. Проте в Узбекистані, Туркменії, Грузії, Вірменії й Азербайджані відзначають середній рівень недоїдання.

Організація ООН з продовольства і сільського господарства визначає голод як вживання менше 1800 калорій на день. Це мінімум, необхідний для здорового і активного життя.

Автори доповіді відзначають, що кількість голодуючих в світі зменшувалося в період з 1990 по 2006 роки, але останніми роками цей показник трохи підвищився. У 2009 році голодували більше мільярда людей.

Глобальний індекс голоду оцінює ситуацію в 122 державах, що розвиваються, і країнах з перехідною економікою. Становище в 29 з цих країн - велика частина з яких розташована на південь від Сахари і на півдні Азіатського континенту - описується укладачами доповіді як "дуже небезпечна" і "небезпечна".

Автори дослідження відзначають, що показники погіршали в дев'яти країнах: КНДР і восьми африканських країнах, розташованих на південь від Сахари. Найбільш негативні показники в Демократичної Республіки Конго: тут індекс голоду підвищився на 65% за останні десять років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua