СБ має намір виділити Україні 200 млн дол. на реалізацію проектів


СБ має намір виділити Україні 200 млн дол. на реалізацію проектів

Світовий банк має намір виділити Україні кредит у розмірі 200 млн. доларів в 2011 році на реалізацію проектів з енергоефективності.

Про це журналістам повідомив голова Національного агентства з питань забезпечення ефективного використання енергоресурсів Микола Пашкевич.

За його словами, очікується, що питання виділення коштів буде розглянуто банком в березні 2011.

"Світовий банк передбачив в своїй програмі 200 млн. доларів виділення траншу Україні на енергоефективні проекти ... і в березні (2011) вони прийматимуть рішення про виділення цих коштів", - сказав він.

Глава агентства додав, що адміністратором кредитних коштів виступить Державний експортно-імпортний банк, що входить до групи найбільших, а ставка по кредитах буде нижча, ніж на внутрішньому ринку України, мінімум на 6%.

Пашкевич також відзначив, що кошти надаватимуться під вже розроблені проекти з енергоефективності в бюджетній і комунальній сферах, а також промисловості.

Як повідомляло агентство, в липні Кабінет Міністрів збільшив прогнозований обсяг фінансування державної цільової економічної програми енергоефективності на 2010-2015 роки на 14,13%, або на 35,32 млрд. гривень до 285,32 млрд. гривень.

З цієї суми 240,22 млрд. гривень планується залучити з позабюджетних джерел.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua