0 800 307 555
0 800 307 555

У Франції сьогодні "не літають літаки і не їдуть поїзди"


У Франції сьогодні "не літають літаки і не їдуть поїзди"

Новий "день дій" проходить сьогодні у Франції на заклик профспілок, які протестують проти пенсійної реформи. На відміну від попередніх подібних акцій, синдикати на цей раз зможуть прийняти рішення про продовження страйку - голосування пройдуть вдень по всій країн, повідомляє ІТАР-ТАРС.

Тим часом, транспортне сполучення практично повністю паралізоване у Франції. Лише третина поїздів далекого сполучення курсують між Парижем і регіонами. Разом з внутрішніми торкнулися також зовнішні напрями - понижено число поїздів, що сполучають французькі міста з Бельгією, Німеччиною, Нідерландами і Швейцарією.

Страйк серйозно позначився і на повітряному сполученні - близько 30% рейсів скасовано в аеропорту Руассі-Шарль де Голль і близько 50% в Орлі. Ірландська компанія "Райанейр" повідомила, що "була змушена" скасувати сьогодні 250 рейсів по всій Франції. У результаті глава світового лідера у сфері низькобюджетних авіаперевезень Майкл О"Лірі, відомий своїми часто провокаційними пропозиціями, заявив про готовність звернутися до Європейської комісії з проханням заборонити французам страйкувати.

Страйки на декількох нафтопереробних заводах загрожують падінням виробництва палива. Так, в Донжі (департамент Атлантична Луара) робочі підприємства вже почали процес зупинки цехів, що, за їхніми словами, займе "від 24 до 48 годин".

Нагадаємо, реформа пенсійний системи, проти якої протестують французи, полягає в підвищенні пенсійного віку з 60 до 62 років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua