0 800 307 555
0 800 307 555

Алжир вважає розумною ціну на нафту у 100 дол за барель


Алжир вважає розумною ціну на нафту у 100 дол за барель

Алжир вважає "розумною" світову ціну на нафту на рівні $100 за барель, тоді як Саудівська Аравія задоволена нинішнім рівнем нафтових цін, які стримують наміри експортерів сировини як збільшити, так і знизити виробництво нафти.

На думку міністра енергетики і шахт Алжиру Юсефа Юсфі, повідомляє загальноарабський телеканал "Аль-Джазіра", в даний час світові ціни на нафту знаходяться на найкращому рівні рівні за останні роки, проте, зазначив він, якби вартість бареля нафти коливалась у межах $90-$100, то це було б "розумно".

Відповідаючи на питання журналістів за декілька днів до початку сесії ОПЕК, Ю.Юсфі повідомив, що його учасники обговорять ситуацію на ринку, а можливі рішення щодо рівня видобутку членами організації будуть прийняті лише на основі всіх думок.

Зі свого боку міністр нафти Саудівської Аравії Алі ан-Нуемі, який прибув до Відня, заявив журналістам, що в даний час нафтовий ринок "добре збалансований", назвавши "ідеальним" рівнем вартість нафти в межах $70-$80 за барель.

Саудівський представник висловив також задоволення світовим економічним розвитком.

Канал нагадує, що представники держав-членів ОПЕК, сесія якої відбудеться у Відні 14 жовтня, раніше неодноразово висловлювали задоволення ціновою ситуацією на світовому ринку нафти. Вони також не виключали зміни загального рівня видобутку ОПЕК, який зараз становить 25 млн барелів на добу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua