З 1 січня 2011 р. набере чинності закон про єдиний соцвнесок


З 1 січня 2011 р. набере чинності закон про єдиний соцвнесок

Державний комітет з питань регуляторної політики і підприємництва погодив проекти постанов правління Пенсійного фонду, які дозволять з 1 січня 2011 р. реалізувати Закон "Про збір і облік внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

Погоджені документи встановлюють єдину форму звітності для нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, терміни її подання тощо. Це дозволить забезпечити правильне нарахування, обчислення, повноту і своєчасність сплати єдиного внеску і, у разі потреби, вжити заходів до платників, які порушують встановлений порядок сплати.

Як повідомлялося, Закон визначає правові й організаційні основи забезпечення збору і обліку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, умови і порядок його нарахування і сплати, а також повноваження органу, що здійснює його збір і ведення обліку. Таким чином, з січня наступного року, замість чотирьох внесків до різних фондів (Пенсійний і три соціальні) всі платники платитимуть єдиний внесок, розподілом якого займеться Держказначейство.

Закон "Про збір і облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (N 2464-VI), набере чинності 1 січня 2011 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua