ФРС: Регулювання банків необхідно посилити


ФРС: Регулювання банків необхідно посилити

Реформа регулювання фінансового сектора США не вирішила проблему порятунку системотворчих банків у разі повторення фінансової кризи, тому регулятори повинні додатково посилити правила, стверджує глава Федерального резервного банку (ФРБ) Канзасу Томас Хоєніг, повідомляє агентство "Фінмаркет".

"Закон містить методику вирішення проблем наших найбільших фірм, і я сподіваюся, що він застосовуватиметься з силою і ясністю, - цитує виступ Хоєніга агентство. - В реальності, якщо правила не будуть прописані так жорстко, що можливостей для викупу банків у разі кризи не залишиться, ми не зможемо бути упевнені в тому, що політика "дуже великі, щоб обвалитися" закінчилася".

Хоєніг вважає, що вищі вимоги до банківського капіталу, що містяться в законі Додда-Френка і правилах "Базель III", є хорошим початком для зміцнення фінансової системи, проте на них не можна зупинятися.

Його колега з ФРБ Бостона Ерік Розенгрен вважає, що банки повинні різкіше скорочувати дивіденди в разі кризи.

Розенгрен запропонував ввести правила, які регулюватимуть виплату дивідендів у проблемні періоди.

Стурбованість можливим скороченням прибутків банків і сповільненням темпів економічного зростання у зв'язку з введенням нових правил регулювання згідно з законом Додда-Френка і пакету "Базель III" є перебільшеним і мало чим обґрунтованою, заявив президент ФРБ Нью-Йорка Уїльям Дадлі. У довгостроковій перспективі нові правила поліпшать стабільність фінансових ринках і забезпечать швидше і стійкіше зростання економіки, додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua