Стросс-Кан: Справи в Греції йдуть на поправку


Стросс-Кан: Справи в Греції йдуть на поправку

Справи у головного європейського банкрута, Греції, йдуть на поправку, зазначили в Міжнародному валютному фонді (МВФ), передає РБК daily з посиланням на Bloomberg. МВФ готовий надати Греції більше часу на погашення боргу за умови, що те ж саме зроблять європейські влади, заявив директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан. За його словами, грецька влада дотримується взятих на себе зобов'язань в області зниження витрат і задоволення базових показників, тому якщо у Греції виникне потреба збільшення терміну на виплату кредиту, кредитори підуть їй назустріч.

"Якщо європейці вирішать зробити щось у цьому напрямку, ми, безумовно, будемо робити те ж саме, - сказав Д.Стросс-Кан. - Ми можемо зробити це, і це може бути корисно".

Нагадаємо, в травні МВФ і ЄС погодилися надати Греції кредит у розмірі 110 млрд євро, терміном на три роки, кошти від якого країна направила на погашення заборгованості по суверенних зобов'язаннях. Згідно з оприлюдненими минулого тижня планам Афін, бюджетний дефіцит цього року складе 7,8% від ВВП замість потребуємих ЄС 8,1%. У 2011 р. дірку в бюджеті буде зменшено до 7% замість 7,6%. Уряд Греції очікує, що дефіцит бюджету в наступному році скоротиться до 16,28 млрд євро.

Разом з Тим, в даний час міністерство фінансів країни розробляє план продовження виплат до 2015 р. За даними грецьких ЗМІ, на 2014 і 2015 рр. припаде близько 145 млрд євро платежів за грецьким зовнішнім боргом, який перевищив у 2009 р. 300 млрд євро і продовжує швидко рости.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua