Попов: Київ поверне собі акції "Київгазу" та "Київводоканалу"


Попов: Київ поверне собі акції "Київгазу" та "Київводоканалу"

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов упевнений у поверненні місту акцій підприємств "Київгаз" і "Київводоканал".

"Командою Черновецького в 2009 році були укладені договори купівлі-продажу акцій "Київводоканалу" (25,464%) і акцій "Київгазу" (28,46%) на користь фінкомпанії "Новий регіон". В даний час Господарський суд Києва розглядає позов про визнання цих договорів недійсними. КМДА надала суду вичерпні докази того, що ці договори були укладені з істотними порушеннями чинного законодавства... В будь-якому разі акції всіх стратегічних підприємств будуть повернені у власність міста", - сказав Попов.

Попов нагадав, що на зборах акціонерів 5 жовтня місто повернуло контроль над підприємством "Київенергохолдинг".

Попов зазначив, що також важливою для міста є і компанія "Київенерго", в якій Київ володів 12,73% акцій, але внаслідок того, що це навіть не блокуючий пакет, вона не представляє принципової важливості, аби знаходиться у власності Києва.

"Пакет "Київенерго", що знаходиться у статутному фонді "Київенергохолдингу" (12,73%) не такий великий, аби впливати на оперативну діяльність компанії. Тому ми зараз ведемо переговори з приватними інвесторами "Київенерго" про більшу участь міста в управлінні енергокомпанією", - додав Попов.

Він зазначив, що після повернення управління над цими підприємствами територіальній общині місто зможе впливати на умови постачань тепла, гарячої води і електрики, а також врегулювати тарифну політику.

Попов наполягає на тому, аби контроль над стратегічними об'єктами для міста був відновлений.

Нагадаємо, 5 жовтня компанія "Київенергохолдинг" провела збори акціонерів, ініційовані Поповим.

В підсумку були змінені правління, наглядова рада, а також повернений контроль міста над 61% акцій підприємства.

В той самий день відбулись збори акціонерів ХК "Київміськбуд", також ініційовані Поповим, внаслідок чого також було змінено правління, наглядову раду і реєстратора холдингу.

В той день Попов заявив про повернення 80% акцій холдингу в комунальну власність.

Раніше Генеральна прокуратура заявила про продаж Київською міською державною адміністрацією компанії "Новий регіон" 28,46% акцій компанії "Київгаз" і 25,464% акцій компанії "Київводоканал" в березні 2010 року, а також 80% ХК "Київміськбуд" в липні 2009.

Раніше місто володіло 28,46% в УФ "Київагазу" і 25,46% в УФ "Київводоканалу".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua