"Ъ": Колесников переконаний, що витрати на Євро-2012 не перевищать 700 млн дол


"Ъ": Колесников переконаний, що витрати на Євро-2012 не перевищать 700 млн дол

Витрати безпосередньо на Євро-2012 не перевищать 700 млн дол. Про це повідомив віце-прем'єр із Євро-2012 Борис Колесников.

"Умовно витрати на проведення Євро-2012 можна розділити на три складові. Витрати безпосередньо на чемпіонат не перевищать 700 млн дол. - це два стадіони в Києві і Львові. Друга за важливістю стаття витрат - аеропорти. Держава зараз будує злітно-посадочні смуги у Львові, Харкові і Донецьку і три термінали - в Києві, Донецьку і Львові. До речі, до витрат на Євро-2012 їх можна віднести умовно, адже чемпіонат продовжиться три тижні, а термінали працюватимуть десятиліттями. Рано чи пізно їх все одно довелося б будувати, але завдяки Євро-2012 ми зробимо це достатньо швидко. Третє питання - автодороги. Ми обіцяли UEFA кільцеві дороги довкола міст, що приймають чемпіонат, і дороги, що пов'язують міста з державними кордонами і місцями проживання туристів. Також будуть виконані зобов'язання перед UEFA із закупівлі транспорту. Держбанки формують кошти для часткової компенсації містам відсотків із кредитів для закупівлі 2,5 тис. одиниць техніки", - сказав він.

Крім того, за словами віце-прем'єра, питання випуску державної лотереї Євро-2012 відкладено. "Ми доки не бачимо фінансової ефективності від неї", - сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua