Обама просить прибічників скинутись по 3 долара на вибори


Обама просить прибічників скинутись по 3 долара на вибори

Президент США Барак Обама звернувся до своїх прибічників із закликом пожертвувати по три долари на виборчу кампанію, аби згуртувати фінансовий ресурс мас в протистоянні з мільярдерами.

"Ставки на цих виборах дуже великі. Будь ласка, пожертвуй 3 долари. Долар до долара, підтримай чим можеш", - говориться в листах, розісланих від імені Обами.

Вибори у США, які відбудуться 2 листопада, аналітики називають референдумом довіри до Обами, оскільки протистояння між демократами і республіканцями йде на всіх рівнях - від битви за федеральний сенат до поєдинків за губернаторські крісла і контроль над місцевими законодавчими органами в багатьох штатах.

Експерти стурбовані тим, що найконсервативніше політичне крило - "Рух Чаювання" - набирає політичних обертів на тлі протестних настроїв електорату.

"Дуже великі інтереси стоять на шляху наших змін, їх представники хочуть, аби їх консервативні прибічники узяли під контроль сенат. І вони роблять це за допомогою мільярдерів і зацікавлених корпорацій", - говориться в листі від імені Обами.

Американські ЗМІ стверджують, що "чайну партію" фінансують брати Коч, нафтові магнати, невдоволені, зокрема, мораторієм на буріння в прибережному шельфі, введеним Обамой після аварії на платформі BP, найбільшої екологічної катастрофи для Луїзіани. Обоє входять до десятки найбагатших американців із сукупним капіталом 35 млрд. дол.

Команда Обами активно використовує Інтернет і мобільні засоби зв'язку для координації прибічників ще з президентської виборчої кампанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua