СБ: економіку РФ стримує слабка Європа


СБ: економіку РФ стримує слабка Європа

Головний економіст Світового банку по Європі і Центральній Азії Індерміт Гілл вважає, що антикризове управління економіки в Росії побудоване правильно, узятий владою країни курс на диверсифікацію теж правильний, але Росія все більше інтегрується в загальноєвропейську економічну систему, що і стримує темпи її економічного розвитку.

Він пояснив, що темпи зростання російської економіки, як і всіх сусідніх з нею країн, "гальмує" стан справ в розвинених країнах Західної Європи, де економічна ситуація зараз далека від бажаної.

При цьому він додав, що в країнах Східної Європи намітилося позитивне зростання. В сукупності, в 2010 році воно складає майже 4%. В той же час Гілл не упевнений, що таке зростання є стабільним, оскільки в цих країнах рівень безробіття залишається стабільно високим, і немає передумов до того, що в найближчій перспективі, аж до 2012 року, ситуація зміниться.

В свою чергу віце-президент СБ по регіону Європи і Центральної Азії Філіпп Ле У'Еру зазначив, що найбільші успіхи демонструють економіки Туркменістану і Туреччини, негативні темпи зростання показують Киргизія, Латвія, Румунія та кілька інших країн регіону.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua