ДПУ виступає за ліквідацію податкової міліції


ДПУ виступає за ліквідацію податкової міліції

Заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін виступає за ліквідацію податкової міліції і передачу її функцій іншим правоохоронним органам. Про це він сказав в ефірі телекомпанії "Україна".

"Податкова проводить сьогодні перевірки, аудит, експертизи. Вони ще нараховують податки, вони ж проводять розслідування, вони ж займаються фізичним захистом. Ця організація, яка зараз робить неможливим нормальне функціонування бізнесу. Мені незрозуміло, навіщо потрібна податкова міліція. Навіщо потрібні слідчі податкової міліції", - повідомив Кузьмін.

За його словами, функції податкової міліції можуть виконувати співробітники органів внутрішніх справ, або ж відділ розслідувань податкових злочинів при Службі безпеки України і Міністерстві внутрішніх справ, який можна створити.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров виступає за ліквідацію податкової міліції в майбутньому.

1 серпня депутат Верховної ради від фракції Блоку "Наша Народна для України самооборона", голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко повторно запропонував парламенту ліквідовувати податкову міліцію.

Блок Юлії Тимошенко також виступає за ліквідацію податкової міліції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua