Експерт: Введення додаткових заходів, які стимулюють економіку США, маловірогідне


Експерт: Введення додаткових заходів, які стимулюють економіку США, маловірогідне

Президент Федерального резервного банку в Сент-Луісе Джеймс Буллард вважає, що ухвалення рішення про введення додаткових заходів стимулювання економіки США на наступному засіданні Комітету з операцій на відкритому ринку (FOMC), яке відбудеться в листопаді, маловірогідне. Відповідну точку зору представник ФРС озвучив під час інтерв'ю американському телеканалу CNBC.

При цьому Буллард зазначив, що, не дивлячись на уповільнення відновлення американської економіки, воно все ж не настільки сильне, аби виникла необхідність вживання додаткових заходів стимулювання. Кращим варіантом, на думку представника ФРС, на даний момент є вичікувальна позиція. Зокрема, Буллард вважає, що розумним буде відкласти ухвалення рішення про введення додаткових стимулюючих заходів на декілька місяців і поглянути за цей час, як будуть розвиватися події, які статистичні дані надаватимуть американські міністерства.

В той же час Буллард повідомив, що відправиться на листопадове засідання FOMC з "відкритим розумом", і відмовився від попередніх оцінок можливих підсумків. Тим часом багато аналітиків вважають, що на наступному засіданні ФРС все ж прийме рішення про додаткові стимулюючі заходи.

Прибічником стимулюючих заходів, схоже, є і глава ФРС Бен Бернанке. На його думку, озвучену на конференції в Прінстонському університеті наприкінці вересня, темпи відновлення економіки США після глибокої і затяжної рецесії нижче очікуваних, отже, економіка країни все ще потребує допомоги Федеральної резервної системи.

Попри те, що ФРС тримала ключову облікову ставку на рекордно низькому рівні впродовж двох років, економічне зростання США лише починає набирати обертів, а рівень безробіття в країні залишається підвищеним. "Економіка країни відновлюється на порядок повільніше, ніж хотілося б", - заявив Бернанке, відзначивши при цьому, що спроби ФРС із відновлення економіки і зниження рівня безробіття не досягли своїх цілей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua