Безробіття в США у вересні 2010 р. залишилось на рівні 9,6%


Безробіття в США у вересні 2010 р. залишилось на рівні 9,6%

Рівень безробіття в США у вересні 2010 р. порівнян з показником попереднього місяця не змінився і становив 9,6%. Такі дані представило Міністерство праці країни. Аналітики прогнозували значення даного показника на рівні 9,7%.

Тим часом, число робочих місць у несільськогосподарських галузях країни у вересні 2010 р. порівняно з попереднім місяцем знизилося на 95 тис. Аналітики прогнозували, що число робочих місць не зміниться. Крім того, за переглянутими даними, у серпні кількість робочих місць скоротилася на 57 тис., тоді як раніше повідомлялося про зниження показника на 54 тис.

Нагадаємо, за серпень ц.р. рівень безробіття в США зріс на 0,1% і досяг 9,6%. Впродовж останніх 16 місяців кількість безробітних американців перевищує 9% працездатного населення. Проте рівень безробіття в широкому розумінні (наприклад, з урахуванням тих людей, які взагалі перестали шукати роботу, і тих, хто вимушено трудиться не повний робочий день) у США набагато вищий і, за даними низки економістів, перевищує 20%. Якщо тенденція, як чекають аналітики, збережеться до нового року, буде встановлений своєрідний рекорд: так довго на такому високому рівні показники безробіття трималися лише на початку 1980-х. Рівень безробіття в США в липні 2010 р. відносно показника попереднього місяця не змінився і становив 9,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua