Янукович дав команду рятувати Угорщину


Янукович дав команду рятувати Угорщину

Через екологічну катастрофу, яка сталася в Угорщині, Президент Віктор Янукович дав уряду кілька доручень. Про це повідомили в прес-службі глави держави.

Зокрема, Янукович доручив прем'єр-міністрові Миколі Азарову, та в.о. міністра із питань надзвичайних ситуацій і у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Михайлу Болотських, Міністрові охорони природного довкілля Миколі Злочевському, голові Закарпатської обласної державної адміністрації Олександру Ледіді оперативно визначитися з видами, формами і об'ємами практичної допомоги, яка може бути надана угорській стороні.

Президент України дав доручення міністрові закордонних справ Костянтину Грищенку відносно взаємодії міністерств і відомств України з відповідними урядовими структурами Угорської Республіки в рамках надання допомоги.

Голові Державної митної служби Ігорю Калетнику і Главі Державної прикордонної служби Миколі Литвину В.Янукович доручив забезпечити безперешкодний перетин державного і митного кордонів України особами, вантажами, транспортними і технічними засобами, які прямують в рамках надання допомоги Угорській Республіці.

Крім того, Президент дав доручення уряду підсилити моніторинг стану води на українській ділянці р. Дунай, прийняти вичерпні заходи захисту населення і об'єктів життєзабезпечення при можливому виникненні надзвичайної ситуації на території України.

Крім того доручено забезпечити перевірку стану екологічно небезпечних об'єктів України і прийняти невідкладні заходи відносно недопущення надзвичайних ситуацій.

Як повідомлялося раніше, через 14 діб токсичні речовини з угорського заводу можуть потрапити в українську ділянку річки Дунай поблизу міста Рені Одеської області.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua