У Киргизії вилучено векселі на суму більшу, ніж зовнішній борг країни


У Киргизії вилучено векселі на суму більшу, ніж зовнішній борг країни

Генеральна прокуратура Киргизії вилучила у бізнесмена векселі на суму, що в півтора рази перевищує зовнішній державний борг країни, повідомили в прес-службі Генпрокуратури республіки.

"7 жовтня, в одному з комерційних банків Генпрокуратура здійснила виїмку документів, під час якої були виявлені і вилучені векселі в кількості 380 штук на загальну суму 3 млрд 780 млн доларів", - повідомили в прес-службі відомства.

За її даними, цінні папери здали до Національного банку республіки на тимчасове зберігання.

Векселя були знайдені і вилучені в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за фактами "корупції і зловживання службовим становищем з боку окремих посадових осіб ряду комерційних банків", - пояснили в Генпрокуратурі.

За даними Генпрокуратури, векселі належали генеральному директорові однієї з фірм, ім'я якого не називається на користь слідства. Власник векселів затриманий.

"За цим фактом порушена кримінальна справа за статтею "Легалізація і відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом, і контрабанда". В даний час проводяться слідчі дії зі з'ясування походження законності виявлених векселів", - повідомили в Генпрокуратурі.

Зовнішній борг Киргизії в даний час складає близько $2 млрд 500 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua