Сріблястий знову став найпопулярнішим автомобільним кольором у світі


Сріблястий знову став найпопулярнішим автомобільним кольором у світі

Сріблястий в нинішньому році визнаний найпопулярнішим автомобільним кольором у світі. Як зазначається у звіті одного з найбільших виробників і постачальників фарб компанії PPG Industries, це звання колір утримує впродовж останніх десяти років.

Перше місце зі сріблястим в 2010 році розділив темно-сірий, популярність якого в Північній Америці в порівнянні з показниками минулого року зросла майже на 10%.

Другу позицію зайняв білий і чорний колір - 18% автомобілів таких кольорів було куплено в США. На третій і четвертій сходинці- червоний і синій. А п'яте місце розділили коричневий, золотистий, помаранчевий і жовтий кольори. У них було забарвлено близько 8% машин, проданих в 2010 році в США, пише Auto.Lenta.ru.

Найменшим попитом, як і раніше, користуються зелені автомобілі - їх частка не перевищує 4%. Для порівняння, 16 років тому у американців найбільший попит мали машини саме такого відтінку, а білий і сріблястий обирали лише 8% автомобілістів. У Європі і Азії переваги покупців схожі з американськими.

Перше місце за популярністю також займають сріблясті машини, а друге і третє - чорні і білі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua