Мінфін: Рівень інфляції може зрости до 10%


Мінфін: Рівень інфляції може зрости до 10%

Рівень інфляції в Україні за підсумками поточного року може зрости до 10%. Таку думку на брифінгу висловив заступник міністра фінансів України Сергій Рибак.

"Той інфляційний стрибок, який вже пройшов, я думаю, він був найстійкіший. Це, звичайно, і тарифна політика, звичайно, вплинули і, на наш погляд, позитивні фактори. Наприклад, з нашої точки зору, підвищення акцизів на лікеро-горілчані і тютюнові вироби... це позитивно для здоров'я людей, але це звичайно змінило цінову характеристику в цих групах товарів", - заявив С.Рибак.

За його словами, Мінфін не очікує більше цінових коливань до кінця року. "Тому ми в 10-відсотковий рівень повинні вкластися", - запевнив С.Рибак.

Крім того, він відзначив, що на стрімке подорожчання товарів в Україні вплинули не тільки об'єктивні фактори, але й факти діяльності низки суб'єктів господарювання, яким дає свою оцінку Антимонопольний комітет України.

Нагадаємо, за повідомленням Держкомстату, в Україні у вересні ц.р. індекс споживчих цін щодо показників серпня виріс на 2,9%. Ціни на продукти харчування збільшилися на 4,4%, ціни на алкогольні напої і тютюнові вироби виросли на 5,5%, ціни на одяг і взуття - виросли на 0,4%. Житло, вода, електроенергія, газ і інші види палива подорожчали на 0,2%, предмети побутового вжитку, побутова техніка подорожчали на 0,2%. Ціни на послуги зв'язку у вересні зменшилися на 0,2%.

Індекс споживчих цін у вересні 2010 р. до грудня 2009 р. становить 7,4%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua