Янукович: Питання про реприватизацію "АрселорМіттал Кривий Ріг" не розглядається


Янукович: Питання про реприватизацію "АрселорМіттал Кривий Ріг" не розглядається

Питання про реприватизацію "АрселорМіттал Кривий Ріг" не розглядається. Про це заявив Президент України, на зустрічі з політичними і науковими колами Франції сьогодні в Парижі, передає радіо "Свобода".

"На мій погляд, воно (питання "АрселорМіттал Кривий Ріг") далі не буде розвиватися. В усякому разі, я про це сказав Президентові Ніколя Саркозі, що, швидше за все, це питання не дійде до суду і жодне питання не розглядатиметься про реприватизацію або про зрив угоди щодо приватизації цього заводу", - сказав В.Янукович.

Нещодавно представники ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" висловили припущення, що підприємство хочуть повернути в державну власність. В адміністрації підприємства зазначили: рішення може бути ухвалене в Господарському суді Києва вже 12 жовтня. На початку літа заступник генерального прокурора України подав до Господарського суду Києва позов про визнання недійсним додаткової угоди до договору купівлі-продажу акцій металургійного комбінату "Криворіжсталь" в частині зміни термінів інвестиційних зобов'язань покупця, які були прийняті влітку 2009 р. Перше судове засідання у справі відбулося 1 жовтня, друге - 5 жовтня.

ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" є найбільшим виробником сталевого прокату в Україні. Корпорація Mittal Steel придбала понад 93% акцій ВАТ "Криворіжсталь" на відкритому конкурсі в жовтні 2005 р. за більш ніж 24 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua