Тігіпко: Багато людей мене підштовхують грюкнути дверима


Тігіпко: Багато людей мене підштовхують грюкнути дверима

Віце-прем'єр з економічних питань Сергій Тігіпко упевнений, що залишиться в новому складі уряду.

Про це він заявив в ефірі 5-го каналу, відповідаючи на запитання, чи не боїться він, що саме його посада в уряді буде ліквідована.

"Я думаю, що я буду в новому складі. Я не збирався ніколи грюкати дверима, хоча багато людей мене підштовхують до цього", - сказав віце-прем'єр, відзначивши: "Сама посада ліквідована бути не може. Безумовно, має бути віце-прем'єр, який відповідає за економічний блок уряду".

Тігіпко уточнив, що спокійно ставиться до можливості свого звільнення.

"Те, що може не стати Тігіпка, це я думаю не така велика проблема. І для мене, і для держави. Знайдеться інша людина, і дай Бог, аби вона відповідала посаді", - наводить його слова Українська правда.

Як повідомляв УНІАН, Президент України на цьому тижні мав намір привести склад Кабінету міністрів України у відповідність до Конституції 1996 року, згідно з якою є три місця віце-прем'єрів, а зараз з п'ять: Борис Колесников (з питань Євро-2012), Володимир Сивкович (з силових питань), Віктор Слаута (з питань АПК), Сергій Тігіпко (з питань економіки), Віктор Тихонов (з питань регіональної політики).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua