Грінспен: обсяг бюджетного дефіциту США лякає


Грінспен: обсяг бюджетного дефіциту США лякає

Бюджетний дефіцит в США набуває лякаючих розмірів, тому уряд повинен скоротити витрати, у тому числі на соціальні програми, вважає екс-керівник Федеральної резервної системи (ФРС) Алан Грінспен.

"Ми вплуталися в небезпечну гру, ми збільшуємо держборг такими темпами, що будь-яка різниця між нашим боргом і будь-якими показниками можливості здійснювати запозичення стираються", - цитує виступ Грінспена агентство Bloomberg.

На думку колишнього глави ФРС, американські компанії не спішать інвестувати гроші в зв’язку з продовженням збільшення дефіциту федерального бюджету, що викликає невпевненість в майбутній податковій політиці. Слабкі капіталовкладення американського бізнесу стримують відновлення економіки в цілому, додав Грінспен.

Зниження витрат вбачається доцільнішим, ніж підвищення податків, відзначив він.

Бюджетне управління Білого дому в липні прогнозувало дефіцит на минулий фінансовий рік, що завершився 30 вересня, у розмірі $1,47 трлн, а на поточний 2011 фінрік - $1,42 трлн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua