S&P присвоїло General Motors "сміттєвий" рейтинг "ВВ-"


S&P присвоїло General Motors "сміттєвий" рейтинг "ВВ-"

Рейтингова служба Standard & Poor's в четвер присвоїла американському автоконцерну General Motors Co. (GM) "сміттєвий" корпоративний рейтинг "ВВ-", який на три рівні нижчий від інвестиційного рівня.

Як сказано в повідомленні агентства, прогноз рейтингу "стабільний".

S&P пояснює рівень рейтингу тим, що базові ризики для діяльності GM залишаються високими, незважаючи на очікуване збереження прибутковості.

"Ми вважаємо, що автомобільний бізнес компанії в Північній Америці залишиться прибутковим, якщо продажі легкових автомобілів у США збережуться на поточному рівні або вище від нього (тобто вище 11 млн автомашин в річному вираженні)", - відзначив аналітик S&P Роберт Шульц.

В той же час кредитний рейтинг GM кращий, ніж в Ford Motor Co. - єдиного американського автоконцерну, який минулого року уникнув банкрутства. Раніше S&P присвоїло Ford рейтинг "В+" з "позитивним" прогнозом.

Рейтинг GM був присвоєний у зв'язку з розділенням старої корпорації на дві частини після банкрутства.

GM подала заяву про реорганізацію відповідно до глави 11 закону про банкрутство США 1 червня 2009 року. Через п'ять тижнів виробничі активи автоконцерну були передані новій компанії, що зберегла колишню назву, тоді як для інших активів і зобов'язань була створена Motors Liquidation Co.

Банкрутство GM пройшло під контролем держави, уряду США належить 61% акцій концерну. У серпні GM звернулася до Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) США по дозвіл на проведення IPO, яке, як очікується, відбудеться найближчими місяцями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua