Світовий попит на ліки у 2011 р. може зрости на 5-7% - до 880 млрд дол


Світовий попит на ліки у 2011 р. може зрости на 5-7% - до 880 млрд дол

Світовий попит на лікарські препарати наступного року може зрости на 5-7% - до $880 млрд завдяки розвитку фармацевтичного ринку в країнах з економікою, що розвивається, в першу чергу в Китаї, прогнозують експерти дослідницької компанії IMS Health Inc.

Як повідомляється в прес-релізі IMS Health, цього року ринок ліків, як очікується, зросте на 4-5% - до $840 млрд.

За прогнозом фахівців IMS Health, в 17 країнах, що розвиваються, темпи зростання продажів ліків в 2011 році досягнуть 15-17%, при цьому обсяг продажів складе $170-180 млрд. Світовим лідером зростання стане Китай - тут продажі, як очікується, збільшаться на 25-27% - до $50 млрд.

Японський ринок ліків збільшиться наступного року на 5-7%, п'ять найбільших фармацевтичних ринків Європи (Німеччина, Франція, Італія, Іспанія і Великобританія) збільшаться в середньому на 1-3%. Аналогічними темпами відбуватиметься зростання і в Канаді.

У США, світовому лідерові з продажу ліків, зростання складе від 3% до 5%. Ринок лікарських препаратів збільшиться до $320-330 млрд з $310 млрд в поточному році.

В наступному році еизка препаратів, на які доводиться до $30 млрд світових продажів, будуть замінені дженериками, лише в США 4 патентованих препаратів, на яких за останніх 12 місяців було виписано 93 млн рецептів і припало близько $17 млрд продажів, зіткнуться з конкуренцією з боку непатентованих аналогів. В той же час, основні наслідки цих змін стануть зрозумілішими лише в 2012 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua