Черновецький призначив нового голову Київського зоопарку


Черновецький призначив нового голову Київського зоопарку

Посаду генерального директора Київського зоопарку з 15 жовтня займатиме Олексій Толстоухов. Про це повідомили в прес-службі Київської міської держадміністрації із посиланням на відповідне розпорядження, яке підписав Київський міський голова Леонід Черновецький.

В цьому документі наголошується, що з 14 жовтня Світлана Берзіна буде звільнена з посади генерального директора Київського зоологічного парку у зв'язку із переведенням для подальшої роботи на посаді директора комунального підприємства "Центр ідентифікації тварин".

29 вересня в ЗМІ з'явилася інформація, що Берзіна написала заяву про звільнення за власним бажанням. Наголошувалося, що замість неї на посаду керівника зоопарку буде призначений старший син міністра Кабінету міністрів Анатолія Толстоухова Олексій, який раніше вже працював в зоопарку в.о. директора чотири місяці, - до приходу Берзіної.

Тоді в прес-службі Київського зоопарку сказали, що в їх розпорядженні немає інформації про те, що Берзіна має намір піти з посади. Також сказали, що Берзіна перебуває на лікарняному.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua