"Газ України" вимагає від підприємств ТКЕ прискорити розрахунки за газ


"Газ України" вимагає від підприємств ТКЕ прискорити розрахунки за газ

Дочірнє підприємство Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" - "Газ України" направило листи голові Ради Міністрів Криму, головам обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій, а також керівникам підприємств комунальної теплоенергетики з вимогою прискорити проведення 100% розрахунків за спожитий газ. Про це повідомила прес-служба компанії.

"Газ України" підтверджує готовність забезпечити підприємства ТКЕ природним газом в опалювальному сезоні 2010-2011 років відповідно до укладених у встановленому порядку договорів.

Підставою для укладення таких договорів є виконання підприємствами процедури закупівлі природного газу відповідно до вимог закону "Про здійснення державних закупівель", проведення в повному об'ємі розрахунків за природний газ згідно із чинними договорами, і підписання актів звірки розрахунків.

"Газ України" нагадує, що відповідно до вимог закону "Про принципи функціонування ринку природного газу" і постанови Кабінету Міністрів від 27 грудня №1729 "Про забезпечення споживачів природним газом" постачання природним газом здійснюється за умови його стовідсоткової оплати.

За станом на 6 жовтня заборгованість підприємств ТКЕ (без врахування компанії "Київенерго") за спожитий впродовж опалювального сезону 2009-2010 років газ складає більше 1,9 млрд. гривень (рівень оплати - 81%).

Протягом цього періоду найбільшу заборгованість накопичили підприємства ТКЕ Донецької (433 млн. гривень., 69%), Луганської (249 млн., 52%), Дніпропетровської (238 млн., 81%), Харківської (203 млн., 65%) і Одеської областей (123 млн., 74%).

"Київенерго" за 2009-2010 заборгувала "Газу України" більше 541 млн. гривень (рівень оплати в 2010 - 84%).

Як повідомлялося, підприємствам ТКЕ "Нафтогаз" продає газ у збиток, який компенсується з державного бюджету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua