НБУ: Банк "Форум" працює у звичайному режимі


НБУ: Банк "Форум" працює у звичайному режимі

Банк "Форум" (Київ) працює у звичайному режимі, заявив заступник голови Національного банку України (НБУ) Володимир Кротюк.

"Банк повною мірою виконує всі узяті на себе зобов'язання - як щоденні платежі, так й інші зобов'язання перед своїми клієнтами. Банк дотримується встановлених Національним банком економічних нормативів, норм обов'язкового резервування, працює в звичайному режимі", - сказав В.Кротюк агентству "Інтерфакс-Україна".

При цьому він підкреслив, що негативна інформація про банк , що з'явилася у кількох ЗМІ, не відповідає дійсності.

"Національний банк України стурбований тим, що останнім часом через деякі українські ЗМІ поширювалася негативна інформація про банк "Форум", яка не відповідає дійсності. На сьогодні банк добре капіталізований, і його статутний капітал складає 4,4 млрд грн.", - сказав Кротюк.

Як повідомлялося, в кінці вересня 2010 року глава правління банку "Форум" Ярослав Колесник заявив про спроби проведення проти банку інформаційної атаки. За його словами, підготовлено сім позовів до суду проти друкарських і інтернет-видань, які розповсюдили помилкову інформацію про банку. Крім того, банк звернувся до Служби безпеки України аби встановити організаторів інформаційної атаки.

Банк "Форум" заснований в 1994 році.

До 1 липня 2010 року Commerzbank (Німеччина) володів 89,2548% акцій банку.

За даними Нацбанку України , на 1 липня 2010 року за розміром загальних активів (17,105 млрд грн.) банк "Форум" займав 13-е місце серед 179 банків, що діяли в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Форум
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua