22 країни у світі переживають тривалу продовольчу кризу


22 країни у світі переживають тривалу продовольчу кризу

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) і Усесвітня продовольча програма (ВПП) виявили 22 країни світу, які переживають затяжну продовольчу кризу і вимагають особливої підтримки, говориться в опублікованій в середу спільній доповіді двох організацій.

Як виходить з опублікованої в середу в Римі доповіді, де розташовані штаб-квартири обох міжнародних структур, до чорного списку країн, які голодують, увійшли 17 держав Африки, а також Афганістан, Гаїті, Ірак, КНДР і Таджикистан.

Країнами, що знаходяться в стані затяжної кризи, ФАО і ВПП пропонують вважати ті держави, які заявляли про продовольчу кризу впродовж останніх восьми і більше років, отримують більше 10% міжнародної підтримки у вигляді гуманітарної допомоги, а також внесені до списку країн з продовольчим дефіцитом і низькими доходами.

Для всіх цих країн характерні продовольчі кризи, що постійно повторюються, і надзвичайно високий рівень голоду унаслідок стихійних лих, конфліктів і слабкості владних інститутів. В середньому кількість жителів цих держав, які потерпають від голоду і недоїдання, майже втричі перевищує аналогічний показник в інших країнах, що розвиваються.

Всього в країнах, що знаходяться в стані затяжної кризи, від голоду і недоїдання страждають близько 166 мільйонів осіб, що складає приблизно 20% що всіх голодуючих на Землі. Якщо ж виключити до списку таку великі країни як Китай і Індія, то ця кількість досягне вже однієї третини, наголошується в доповіді.

Висновки доповіді обговорюватимуться на засіданні Комітету із усесвітньої продовольчої безпеки, яке відбудеться в Римі з 11 по 16 жовтня.

У вересні ФАО оголосила, що число тих, що голодують, на планеті вперше за останніх 15 років знизилося з рекордного показника 2009 років на 98 мільйонів і складає 925 мільйонів осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua