Ізраїль прогнозує безвізовий режим з Україною вже із січня-лютого


Ізраїль прогнозує безвізовий режим з Україною вже із січня-лютого

Міністр культури і туризму Ізраїлю Стас Місежников прогнозує введення безвізового режиму з Україною в січні-лютому 2011 року. Про це він сказав журналістам.

За його словами, парламент Ізраїлю повинен ратифікувати угоду.

Міністр повідомив, що парламент почне працювати в пленарному режимі в середині жовтня, а для підготовки до розгляду питань про ратифікацію знадобиться не менше місяця.

"Думаю, кінець січня-початок лютого, тоді ми вже житимемо при безвізовому режимі", - сказав він.

Міністр прогнозує, що в такому разі до 2013 року туристичний потік між країнами збільшиться з 70 до 200 тисяч туристів щороку.

Місежников зазначив, що зараз ізраїльтяни активно шукають нові місця для відпочинку.

"В України є всі можливості стати таким пріоритетним напрямом", - сказав він.

На думку міністра, до України туристів з Ізраїлю можуть залучити наявність місць, пов'язаних з єврейською культурою, можливості для здійснення паломництва, а також відпочинок на морі або в горах.

Міністр повідомив, що Ізраїль планує до весни розпочати рекламну кампанію в українських засобах масової інформації для того, щоб залучити українських туристів до Ізраїлю.

Нагадаємо, що Кабінет міністров затвердив угоду з урядом Ізраїлю про відмову від візових вимог для осіб, що користуються паспортами громадянина або службовими паспортами України і Ізраїлю.

21 липня Україна та Ізраїль уклали міжурядову угоду про відмову від візових вимог для осіб, що користуються паспортами громадянина або службовими паспортами України і Ізраїлю.

Договір передбачає, що громадяни України та Ізраїлю можуть перебувати на території іншої країни без отримання візи не більше 90 днів в межах 180 днів з дати першого в'їзду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua