Мюнхен має намір витратити 200 млн євро на Олімпіаду-2018


Мюнхен має намір витратити 200 млн євро на Олімпіаду-2018

Депутати міської ради Мюнхена переважною більшістю голосів схвалили кошторис витрат на випадок проведення в столиці Баварії зимових Олімпійських ігор 2018 року.

За кошторисом, проведення змагань в Мюнхені повинне обійтися в 200 млн євро. З них 160 млн планується витратити на будівництво олімпійських об'єктів, а 40 млн - на участь в концепції екологічно чистого і довгострокового використання цих споруд, повідомляє газета Süddeutsche Zeitung.

Цей кошторис, що має юридичну силу (Bid Book), буде висунутий на розгляд Міжнародного Олімпійського комітету (МОКНУВ) 11 січня 2011 року. Столиця зимової Олімпіади-2018 буде офіційно оголошена 6 липня 2011 року на сесії МОК, яка відбудеться в південноафриканському місті Дурбані.

Тим часом витрати Росії на підготовку зимової Олімпіади 2014 роки в Сочі вже перевищили 30 млрд доларів при первинному кошторисі в 12 млрд. Це в 10 разів перевищує бюджет зимових Олімпіад, що проводилися в італійському Турині, американському Солт-Лейк-Ситі і канадському Ванкувері.

Економісти пояснюють настільки аномально високі витрати корупцією, низькою ефективністю підрядчиків, а також неправильним місцем проведення Олімпіади-2014. Фахівці не можуть з'ясувати, на які саме об'єкти витрачаються кошти, і чекають подальшого невиправданого зростання витрат на сочинську Олімпіаду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua