МВФ покращила прогноз економічного зростання для Німеччини


МВФ покращила прогноз економічного зростання для Німеччини

Міжнародний валютний фонд (МВФ) скоректував різко у бік підвищення економічний прогноз для ФРН на поточний рік. У звіті фонду говориться, що в 2010 році економіка Німеччини повинна зрости на 3,3 відсотка - на 1,9 відсотка більше, ніж передбачалося до цих пір.

У 2011 році економічне зростання у ФРН спрогнозоване на рівні 2 відсотків - на 0,4 відсотка більше, ніж раніше. Це - найбільше досі корегування прогнозу МВФ для якоїсь однієї країни. Високопоставлений представник уряду ФРН заявив, що уряд розділяє оцінку Міжнародного валютного фонду.

Між тим прогноз МВФ для США виглядає тепер ще більш песимістично: у 2010 американська економіка повинна зрости лише на 2,6 відсотка (на 0,7 відсотка нижче за колишній прогноз), а в 2011 - на 2,3 відсотка (на 0,6 відсотка нижче).

Локомотивом зростання світової економіки залишається Китай. Прогнози МВФ для цієї країни залишилися без змін. У нинішньому році друга за масштабами економіка в світі повинна зрости на 10,5 відсотків, а в майбутньому - на 9,6 відсотків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua