Fitch знизило рейтинги Ірландії до "А+", прогноз негативний


Fitch знизило рейтинги Ірландії до "А+", прогноз негативний

Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило довгострокові рейтинги Ірландії із зобов'язань в національній та іноземній валютах до "А+" з "АА-".

Як повідомляється в прес-релізі агентства, прогноз - "негативний".

Крім того, короткостроковий РДЕ в іноземній валюті був знижений до "F1" з "F1+".

Стеля суверенного рейтингу країн єврозони залишена на рівні "ААА".

Рейтинг нот, випущених ірландським National Asset Management Agency (NAMA), був знижений до "А+" з "АА-" і до "F1" з "F1+" відповідно до суверенних рейтингів.

"Зниження рейтингів Ірландії відображає виняткові і вищі, ніж очікувалося, фінансові витрати, пов'язані із рекапіталізацією урядом ірландських банків, особливо Anglo Irish Bank, - заявив директор в суверенній групі Fitch Кріс Прайс. - Негативний прогноз відображає неясність відносно часу і сили економічного відновлення і зусиль із фінансової консолідації в середньостроковій перспективі".

Зазвичай прогноз на рівні "негативний" передбачає вірогідність трохи вище 50% подальшого зниження рейтингу в наступних 1-2 роки, говориться у повідомленні агентства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua