Тігіпко: Уряд намагається створити всі умови для інвесторів


Тігіпко: Уряд намагається створити всі умови для інвесторів

Віце-прем'єр-міністр України, глава партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко заявляє, що діюча влада прагне створити всі умови для інвесторів. Як повідомляє прес-служба віце-прем'єра, про це він заявив на інвестиційному форумі ВТБ у Москві.

"Ми чітко розуміємо, що нам потрібні інвестори, які зараз зможуть прийти на наш ринок, і ми хотіли б для них створити дуже хороші умови", - сказав С.Тігіпко, повідомивши, що вже на 76% скорочені в Україні ліцензовані види діяльності.

За словами віце-прем'єра, всі ліцензії в Україні сталі безстроковими, удвічі зменшена кількість контролюючих організацій.

Водночас С.Тігіпко дав свою оцінку можливості українських компаній інвестувати в російську економіку.

"Інвестувати українським компаніям в російський ринок особливого сенсу немає. Якихось проблем особливих немає. Ми мали проблеми п'ять років тому, які були викликані перш за все політикою - я вважаю політикою України, - і я можу сказати, що багато українських компаній через це страждали, серйозно страждали", - сказав С.Тігіпко.

В свою чергу присутній на форумі прем'єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін закликав українського віце-прем'єра все ж подумати про інвестиції до Росії.

"Дозволю собі не погодитися з колегою і хорошим товаришем. Мені здається, сенс інвестувати в російську економіку з боку українських партнерів все одно є, і не лише в нафтогазовий сектор. Ви все-таки подумайте, куди українські компанії могли б вкластися: у будівельний сектор, наприклад", - сказав В.Путін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua