108
Обама вирішив встановити сонячні батареї на даху Білого дому
Президент США Барак Обама планує встановити сонячні батареї на даху Білого дому, аби привернути увагу американців до необхідності активніше використовувати альтернативні джерела енергії, пише британська газета "Дейлі телеграф".
Енергія від сонячних батарей, які будуть встановлені навесні наступного року, буде, зокрема, використовуватися для підігрівання води в Білому домі.
Повідомляється, що Б.Обама прийняв це рішення на прохання учасників акції, проведеної нещодавно у США одним з рухів із боротьби з глобальним потеплінням. Активісти принесли Б.Обамі сонячну батарею, яку ще в 1970-х роках встановив в Білому домі президент Джиммі Картер. Пізніше цю батарею перестали використовувати.
"Сонячні батареї, встановлені на даху головної будівлі держави, - це потужний символ, що закликає всіх американців ще раз подумати про те, як ми використовуємо електроенергію", - заявив Рон Реш, голова американської Асоціації галузей промисловості, що працюють на сонячній енергії.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Зима в авто: як зменшити гальмівний шлях на слизькій дорозі
Tesla та її двері стали центром гучного розслідування
Популярний розкішний позашляховик, якого слід уникати — причини
Чи справді електромобілі радіаційно небезпечні — дослідження
Microsoft тестує оновлення Windows 11, яке зменшить використання оперативної пам’яті
Соціолог назвав відсоток українців, готових їхати додому після війни
