Небезпека загрожує глобальній фінансовій стабільності, вважають в МВФ


Небезпека загрожує глобальній фінансовій стабільності, вважають в МВФ

Директор з кредитно-грошового обігу Міжнародного Валютного Фонду (МВФ) Хосе Віналс заявив, що ескалація турбулентності на валютному ринку викликає серйозне занепокоєння в даний час, оскільки створює загрозу для глобальної фінансової стабільності.

МВФ вже неодноразово звертався до урядів різних країн із закликом продовжувати зміцнення своїх банківських секторів. Основа світової фінансової системи продовжує залишатися "ахіллесовою п'ятою" в справі відновлення світової економіки.

Виступаючи на прес-конференції з питань глобальної фінансової стабільності ринку, Віналс відзначив, що динаміка валютного курсу має бути в тих напрямах, які відображають фундаментальні принципи ринкової економіки. Він закликав банки виробити захист від майбутніх сплесків волатильності шляхом нарощення капіталу і збільшення ліквідності резервів.

"Зміни обмінного курсу в середньостроковій перспективі мають бути відповідні до ринкових основ. Це має важливе значення для відновлення рівноваги в світовій економіці", - додав чиновник МВФ.

Недооціненість юаня в Китаї, втручання у валютні торги в Південній Кореї, Бразилії і Японії для протидії зміцненню національних валют збільшили напруженість в міжнародних розрахунках. Ці наболілі питання будуть основними під час міжнародних переговорів, які відбудуться у Вашингтоні в кінці тижня, під час щорічної наради МВФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua