У Івано-Франківську заборонили продаж алкоголю вночі


У Івано-Франківську заборонили продаж алкоголю вночі

Івано-Франківська міська рада заборонила продаж пива, слабкоалкогольних і алкогольних напоїв в роздрібній торговельній мережі міста з 22.00 до 8.00.

У вівторок за підтримку відповідного рішення проголосували 36 депутатів, проти - два, утримався - один. Ухвалення рішення обумовлене тим, що значна частина підприємств торгівлі, що продають алкогольні напої на роздріб, знаходяться в житлових будинках, що створює незручності жителям. Крім того, численні випадки зловживання алкогольними напоями молоддю в нічний час.

Рішення міськради набуде чинності за два тижні після його публікації в муніципальній газеті "Західний кур'єр", тобто з 21 жовтня цього року.

Як пояснив начальник управління торгівлі міськвиконкому Ігор Витріховський, за порушення торгівлі алкоголем вночі магазини штрафуватимуть. Він також уточнив, що заборона на торгівлю алкоголем в нічний час не стосується закладів громадського харчування.

Депутати також вирішили розробити і затвердити на одній з наступних сесій міськради комплексну програму із попередження зловживання алкогольними і слабкоалкогольними напоями. Нині в Івано-Франківську роздрібну торгівлю алкогольними напоями здійснюють 635 закладів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua