На добродійному аукціоні в Києві зібрано 3 млн дол


На добродійному аукціоні в Києві зібрано 3 млн дол

На добродійному аукціоні в Києві зібрано 3 млн. дол. на боротьбу зі СНІДом.

Аукціон відбувся 3 жовтня під час добродійної вечері, організованої Фондом Олени Пінчук "АнтиСНІД", на честь приїзду 42-го Президента США Вільяма Клінтона, який прибув до України на запрошення Віктора і Олени Пінчук, повідомили УНІАН в прес-службі Фонду.

"Цей аукціон не лише побив у декілька разів рекорд за об'ємом коштів, зібраних на добродійність, - на торгах цього вечора був проданий найдорожчий лот за всю історію аукціонних торгів в Україні. Це робота видатного художника сучасності Демієна Херста “In Love”, за яку було зроблено пожертвування у розмірі 2,4 млн. дол.", - наголошується у повідомленні.

Всі зібрані кошти будуть направлені до Фонду Олени Пінчук "АнтиСНІД" для розширення спільного проекту з Фондом Клінтона.

На початку добродійної вечері Президент Клінтон виступив із короткою промовою про важливість зусиль в боротьбі з епідемією, підкресливши, що вклад кожної людини - це ще один крок на шляху до майбутнього без СНІДу. До гостей вечора також звернулися Олена і Віктор Пінчуки, які подякували всім за готовність допомогти ВІЛ-позитивним людям.

"Ось вже декілька років ми реалізуємо в Україні спільний проект з гуманітарним лідером сучасності Білом Клінтоном. За цей час ми зрозуміли, на чому нам потрібно концентруватися в першу чергу. Саме швидке тестування дає шанс перервати ланцюжок передачі вірусу і зупинити епідемію. Тому ми вирішили, що метою цього аукціону буде поліпшення доступу до швидкого тестування по всій Україні", - сказала Пінчук.

Сюрпризами аукціону стали два незаплановані лоти від зоряних гостей - ланч з Президентом клінтоном і ексклюзивні квитки на титульний бій Віталія Кличка з Шеноном Бріггсом, який відбудеться 16 жовтня. Цей лот запропонував брат Віталія - Володимир Кличко, який теж був в числі почесних гостей. Два цих лота були продані більш ніж за 300 тис. дол.

Для добродійного вечора також був безоплатно переданий ексклюзивний лот від будинку моди Еміліо Пуччи. Плаття, створене в єдиному екземплярі для останньої колекції, яка була представлена в Мілані 25 вересня цього року, було презентоване Лаудомієй ПУЧЧИ - дочкою легендарного кутюрье, яка зараз управляє бізнесом. Лот був проданий за 102 тис. дол.

Аукционные торги стартували з лота від ювелірного будинку Van Cleef & Arpels. Унікальний годинник Secret Dentelle (Секрет Мережива) із золота і діамантів від майстрів високого ювелірного мистецтва Van Cleef & Arpels були продані за 75 тис. дол.

Каждый гість вечора зробив свій вклад в добродійність, перерахувавши гроші на проект по швидкому тестуванню - сума добродійних внесків склала 220 тис. дол., повідомили у Фонді Олени Пінчук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua