Надрага: В Україні зменшується кількість людей, які працюють за мінімальну зарплату


Надрага: В Україні зменшується кількість людей, які працюють за мінімальну зарплату

В Україні зменшується кількість людей, які працюють за мінімальну заробітну плату. Про це на брифінгу повідомив міністр праці та соціальної політики Василь Надрага, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ще одним позитивним сигналом для Мінпраці є те, що, за нашими даними, поступово зменшується кількість працівників, які отримують саме мінімальну заробітну плату... Сьогодні тільки 3,5% наших працюючих громадян, тобто 244 тис. осіб від загальної чисельності в 7,012 млн отримують мінімальну заробітну плату. Всі інші, відповідно, отримують більше, ніж мінімальна заробітна плата", - сказав В.Надрага.

За словами міністра, на початок року 292 тис. працюючих громадян України отримували мінімальну заробітну плату.

Крім того, за словами Надраги, субсидії отримують майже 423 тис. українців.

"Станом на 1 жовтня 2010 р. субсидію одержують 422,9 тис. наших громадян, що майже в два рази більше, ніж це було на початок введення нової, спрощеної системи отримання субсидій. Тоді ми мали трохи менше, ніж 230 тис. громадян, які отримували субсидії на той час, на 1 серпня", - сказав Надрага.

Міністр відзначив, що звернулося за призначенням субсидій 875,8 тис. українців, що в 3,8 рази більше, ніж чисельність одержувачів житлових субсидій напередодні впровадження нового порядку.

Нагадаємо, 21 вересня голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський заявив, що в Україні 2 млн працівників офіційно отримують мінімальну зарплату. За його словами, ще 5 млн осіб працездатного віку офіційно ніде не працевлаштовані, хоча практично мають певні прибутки.

Він також зазначив, що така ситуація призводить до того, що в 2010 р. держбюджет змушений дотувати пенсійний фонд в обсязі 37 млрд грн.

Відзначимо, за офіційними даними Держкомстату України, кількість зайнятого населення, віком від 15 до 70 років, станом на червень поточного року становить 20213,6 тис. чол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua