Банкам Британії може знадобитись держдопомога


Банкам Британії може знадобитись держдопомога

Британським банкам наступного року може знову знадобитися допомога держави, а їх потреба в позикових коштах може досягти 25 мільярдів євро ($39,5 мільярда) на місяць, вважає незалежна дослідницька група New Economics Foundation (NEF).

В доповіді "Куди пішли наші гроші?" NEF повідомила, що досліджувала дані Банку Англії і дійшла висновку, що багато банків країни, судячи з усього, зіткнулися із фінансовими труднощами.

Royal Bank of Scotland і Lloyds довелося частково націоналізувати, оскільки вони зазнали величезних збитків під час кредитної кризи, а іншим організаціям, таким як Barclays і HSBC, пішли на користь дешеві кредити, що надаються Центробанком.

Британські банки повинні не пізніше січня 2012 року повернути 185 мільярдів фунтів, запозичених ними в Банку Англії під заставу неліквідних активів на суму 287 мільярдів, - в основному цінних паперів, забезпечених заставами.

Вони також відчувають тиск через введення нових міжнародних банківських правил, які набудуть чинності до січня 2019 року і зажадають значного збільшення банківського капіталу.

На питання про нову доповідь NEF міністр фінансів Великобританії Джордж Осборн сказав, що не чекає, що якомусь британському банку знадобиться державна підтримка.

"Я, безумовно, не чекаю цього і не бачу жодних вказівок на те, що якийсь британський банк потребуватиме подальшої підтримки", - сказав він каналу Sky News.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua