JP Morgan Chase розконсервувала підземне сховище золота


JP Morgan Chase розконсервувала підземне сховище золота

Американський банк JP Morgan Chase знов відкрив підземне золотохранилище в Нью-Йорку, законсервоване в 1990-х роках. Такий крок фінансова організація зробила на тлі зростання світових цін на дорогоцінний метал і збільшення інтересу інвесторів до вкладень в золото, пише газета The Financial Times.

Наприкінці вересня вартість тройської унції золота встановила черговий історичний рекорд, переваливши за 1320 доларів. В цілому з початку поточного року дорогоцінний метал подорожчав на 20 відсотків, а за вересень - на п'ять відсотків.

Газета вказує, що більшість комерційних банків позбавилися від сховищ золота в 1980-90-х роках. Проте через золото, що постійно дорожчає за останні місяці, багато інвесторів задумалися про повернення до накопичення і зберігання золотих злитків. Так, JP Morgan Chase недавно побудував сховище золота в Сингапурі, а Deutsche Bank і Barclays Capital розглядають можливість організації нових золотохранилищ у Лондоні.

Для розуміння масштабів вкладень інвесторів в золото варто відзначити, що JP Morgan Chase є, зокрема, охоронцем золота iShares Gold Trust, що належить компанії BlackRock. У володінні iShares Gold Trust знаходиться майже сто тонн золотих злитків загальною вартістю 4,2 мільярда доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua