Японія заплатить Китаю півмільйона доларів за смерть панди


Японія заплатить Китаю півмільйона доларів за смерть панди

Японському місту Кобе, в зоопарку якого на початку вересня помер самець панди, доведеться заплатити Китаю 500 тисяч доларів, повідомила газета "Іоміурі".

Панда по кличці Коу-Коу померла на початку вересня. Тоді тварині був зроблений наркоз перед операцією, необхідною для отримання сперми для подальшого штучного запліднення самки. Через декілька годин після наркозу панда-донор померла.

Чотирнадцятирічний Коу-Коу був узятий в оренду зоопарком Кобе в Китаю в 2000 році, незадовго до смерті термін оренди був продовжений на п'ять років - до 2015 року.

Аби з'ясувати причини інциденту, в середині вересня до Японії приїхали експерти з Китаю, які, зокрема, мали визначити, чи носила смерть природний характер, чи її причиною стала помилка співробітників зоопарку. Спільно з фахівцями із зоопарку Кобе вони з'ясували, що смерть панди сталася через те, що тварина захлинулася блювотними масами, коли відійшла від наркозу.

Китайські експерти вважають, що незважаючи на те, що помилки і провини зоопарку в тому, що сталося, немає, смерть не була природною. Це підпадає під штрафні санкції і тепер адміністрація міста Кобе повинна буде виплатити китайській стороні 500 тисяч доларів. Угода про це вже підписана.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua