Азаров підкинув Світовому банку амбітну ідею


Азаров підкинув Світовому банку амбітну ідею

Прем'єр-міністр України Микола Азаров звернувся до Світового банку з пропозицією збільшити інвестиційний портфель для України. Як повідомили в Департаменті інформації і масових комунікацій Секретаріату Кабміну, відповідну пропозицію він зробив під час переговорів з віце-президентом Світового банку Інгер Андерсен в Києві.

Зокрема, він запропонував Світовому банку реалізувати в Україні глобальну програму продовольчого забезпечення, розраховану принаймні на 10 років.

"Вже в 2010 році дефіцит зерна в світі досягне 60 млн. тонн і, вочевидь, в найближчі 10 років світ зіткнеться з дефіцитом продовольства. В той же час Україна потенційно може виробляти понад 100 млн. тонн зерна, тобто ми здатні стати частиною глобальної програми продовольчої безпеки. Інших ресурсів, окрім ресурсів Світового банку, які могли б забезпечити таку програму, напевно, не існує", - підкреслив М.Азаров.

У свою чергу І.Андерсен заявила, що пропозиція українського уряду дуже актуальна. Аграрне виробництво сьогодні у фокусі посткризового світу, оскільки глобальна зміна клімату різко змінила звичну картину сільськогосподарського виробництва. На переконання віце-президента Світового банку, в даний час актуальною є серйозна міжнародна дискусія з приводу забезпечення стійкого розвитку продовольчого ринку. Вона відзначила, що президент Світового банку приділяє цій темі особливу увагу. Зараз починається підготовка нової стратегії Світового банку для України, в рамках якої амбітна ідея, висловлена прем'єр-міністром України, буде ретельно розглянута.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua