МЗС Швеції: Україна повинна розглядати різні моделі інтеграції


МЗС Швеції: Україна повинна розглядати різні моделі інтеграції

Україна повинна розглядати різні моделі інтеграції, але головне для досягнення успіху у сучасному глобалізірованому світі - це внутрішні реформи. Таку думку висловив на сесії "Шлях в майбутнє України: які зміни нам потрібні?" міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт, повідомляє прес-служба YES.

"У України є потенціал. Але вам потрібні зміни в країні, які були б пов'язані з масштабами змін у світі, - підкреслив він. - Треба вчитися взаємодіяти в світі, де панує надзвичайна взаємозалежність".

К.Більдт привів приклад Туреччини, яка ще 20 років тому була країною з сильно централізованим управлінням і монополізованою економікою. "Але за 20 років вони пройшли величезний економічний і політичний шлях. Вони увійшли до митного союзу з ЄС, і вони стали глибоко інтегровані з Євросоюзом, не будучи його членом. Зараз у них зростання в 10%, і тренди дуже вражаючі. У них немає нафти, газу і інших ресурсів. Але у них є політичний талант зрозуміти попит на глобалізацію, прийняти її виклики", - підкреслив К.Більдт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua