Голова правління банку "Форум" заперечує плани про його продаж


Голова правління банку "Форум" заперечує плани про його продаж

Голова правління банку "Форум" Ярослав Колесник спростував інформацію про те, що Commerzbank планує продати свою українську "дочку".

Про це він заявив на прес-конференції.

За його словами, Commerzbank вважає стратегічно важливим свою присутність на українському ринку, обслуговуючи 25% торгового обороту між Україною і Німеччиною.

Банк підтвердив свої плани забезпечити додаткові фінансові вливання на суму 1,5-2 млрд грн. найближчими місяцями.

Голова правління також відзначив, що негативна інформація про банк, що з'явилися в пресі в останні місяці, є провокацією і не має під собою реальних підстав.

У свою чергу, як відзначила Бізнесу Анастасія Туюкова, аналітик інвесткомпанії Dragon Capital, "незважаючи на досить високий рівень збитків (2 млрд грн. за підсумками восьми місяців 2010 р.), банк "Форум" має достатню адекватність капіталу, що перевищує більш ніж в 2 рази мінімальний рівень в 10% (за підсумками першого півріччя - 29%)".

"Ми чекаємо, що банк залишиться збитковим в 2010 р., проте покаже незначний прибуток в 2011 р. після завершення процесу внутрішньої реорганізації, відновлення кредитування і припинення активного формування резервів", - прогнозує вона.

Як повідомлялося, в кінці вересня Комітет захисту вкладників України звернувся до Ради Національного банку України з вимогою ввести в банк "Форум" тимчасову адміністрацію.

На думку організації, нинішні власники банку здійснюють навмисне банкрутство фінансової установи, що підтверджується як погіршенням фінансових результатів, так і скороченням філіальної мережі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Форум
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua