0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Приватбанк встановив два нових банкомати в м.Києві


В рамках програми розширення національної мережі обслуговування пластикових карт, Печерська філія Приватбанку встановила два нових банкомати в Києві. Зокрема, банкомати банку встановлені в найстарішому і романтичному районі Києва - Подолі (у ресторані "Ель-Асадор"), і в найбільшому підземному торговому центрі "Метроград" між площею "Толстого" і "Бессарабською площею".

Нові банкомати Приватбанку дозволяють одержати не тільки наявні гривні, але і наявні долари по картах, випущених як вітчизняними, так і закордонними банками, у т.ч. російськими.

На сьогоднішній день у Києві діє 75 банкоматів Приватбанку. Крім одержання наявних, банкомати Приватбанку надають можливість клієнту одержати широкий комплекс додаткових послуг, серед яких - прийом оплати за послуги операторів мобільного зв'язку (KYIVSTAR, UMS, GOLDEN TELECOM), оплата предоплачених послуг міжнародного зв'язку ведучих операторів IP - телефонії, інтернет-провайдерів.

Довідка:
Приватбанк є одним з найбільших банків України і лідером ринку пластикових карт. На сьогоднішній день банком емітовано більш 1,9 мільйона пластикових карт міжнародних платіжних систем VISA MasterCard Int., що складає 42% від загальної кількості карт, емітованих українськими банками. Карткова інфраструктура Приватбанку, що складає 59% всієї інфраструктури ринку, включає 542 банкомата, 12 475 POS-терміналів і 1 658 пункту видачі наявних. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 366 філій і відділень по всій території країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування