Приватбанк встановив два нових банкомати в м.Києві — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк встановив два нових банкомати в м.Києві

Фондовий ринок
297
В рамках програми розширення національної мережі обслуговування пластикових карт, Печерська філія Приватбанку встановила два нових банкомати в Києві. Зокрема, банкомати банку встановлені в найстарішому і романтичному районі Києва - Подолі (у ресторані "Ель-Асадор"), і в найбільшому підземному торговому центрі "Метроград" між площею "Толстого" і "Бессарабською площею".
Нові банкомати Приватбанку дозволяють одержати не тільки наявні гривні, але і наявні долари по картах, випущених як вітчизняними, так і закордонними банками, у т.ч. російськими.
На сьогоднішній день у Києві діє 75 банкоматів Приватбанку. Крім одержання наявних, банкомати Приватбанку надають можливість клієнту одержати широкий комплекс додаткових послуг, серед яких - прийом оплати за послуги операторів мобільного зв'язку (KYIVSTAR, UMS, GOLDEN TELECOM), оплата предоплачених послуг міжнародного зв'язку ведучих операторів IP - телефонії, інтернет-провайдерів.
Довідка:
Приватбанк є одним з найбільших банків України і лідером ринку пластикових карт. На сьогоднішній день банком емітовано більш 1,9 мільйона пластикових карт міжнародних платіжних систем VISA MasterCard Int., що складає 42% від загальної кількості карт, емітованих українськими банками. Карткова інфраструктура Приватбанку, що складає 59% всієї інфраструктури ринку, включає 542 банкомата, 12 475 POS-терміналів і 1 658 пункту видачі наявних. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 366 філій і відділень по всій території країни.
За матеріалами:
ПриватБанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас