0 800 307 555
0 800 307 555

Тимошенко закликає переобрати Президента, Кабмін і парламент


Тимошенко закликає переобрати Президента, Кабмін і парламент

Президента України, Кабінет міністрів і Верховну Раду необхідно переобрати. Про це на прес-конференції заявила лідер опозиції, голова партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Висновок може бути один: Президент, уряд і Верховна Рада мають бути переобрані. Лише повне перезавантаження влади може повернути довіру до влади", - сказала Тимошенко.

Лідер опозиції додала, що Конституційний суд "всупереч логіці конституційного права встановив новий конституційний устрій". "І це є узурпацією державної влади... Цей день увійде до історії як день вбивства демократії і як день українського ГКЧП... Всіх нас повернули далеко назад, в епоху "кучмізму". Тому ми розраховуємо на відповідну оцінку міжнародного співтовариства", - сказала вона.

Тимошенко нагадала, що фракція БЮТ в парламенті не голосувала за політреформу 2004 р. "Ця реформа була недоскональною. Але вона була невеликим кроком вперед, який сьогодні повністю розтоптали", - додала вона.

На переконання Тимошенко, Україна після сьогоднішнього рішення КСУ втратить остаточно довіру європейських міжнародних інститутів, а також авторитет на міжнародній арені.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua