Точка зору: "Укртелеком" потрібно продавати частинами


Точка зору: "Укртелеком" потрібно продавати частинами

Доктор економічних наук, президент Центру ринкових реформ Володимир Лановий вважає необхідним продаж ВАТ "Укртелеком". Однак продавати компанію треба частинами, зазначив він в коментарі ІМК.

"Приватизація потрібна, але не будь-яким шляхом, не будь-які об'єкти, тому що можна так приватизувати, що завдати шкоди всій економіці, особливо такий штучний монополіст "Укртелеком". Я завжди говорив, що його не можна продавати одним комплексом, тому що це дротяний монополіст для Інтернету, для телефонного зв'язку... Там можуть бути будь-які тарифи, будь-які порушення і зловживання", - заявив В.Лановий.

Тому, на думку експерта, ВАТ необхідно "роз'єднати і кожну частину продавати окремо, наприклад, по областях".

"Звичайно, будь-який продаж приносить доходи, але справа в тому, кому продавати. Такий величезний об'єкт... Його не можна продати за один-два місяці, це величезна організаційна підготовча робота із залученням кращих операторів світу, потрібно залучати кращі технології. А не продати будь-якому, хто зараз дасть певну суму. А у нас, на жаль, об'єкти саме так і продаються: ось зараз є покупець, давайте організуємо під нього продаж, а це безглуздо, це втрата величезних доходів", - резюмував економіст.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua