Експерт: Криза продовжується і затягується — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Експерт: Криза продовжується і затягується

Казна та Політика
2119
Криза в Україні продовжується і затягується. Про це під час сьогоднішньої прес-конференції заявив д.е.н., президент Центру ринкових реформ Володимир Лановий.
За його словами, про це свідчить стан фінансової системи країни. "Якщо поглянути на грошово-кредитну систему, вона у поганому стані. Погіршується кредитна маса, банки не кредитують економіку, хоча і є найбільш прибутковим її сектором", - відзначив він.
За словами експерта, це пов'язано з тим, що українські банки непогано заробляють на облігаціях. "По них нормальні відсотки і майже жодних витрат. Тому в банків все добре, вони працюють вертикально з бюджетом. При цьому не кредитують економіку, підприємства і населення", - сказав він. Крім того, Нацбанк продовжує свою політику обмеження ліквідності грошової системи.
"Всі ці показники свідчать про те, що криза продовжується і затягується. Фінансова стабільність на поверхні виглядає більш-менш, але по суті напруги в економіці не знімає", - резюмував Лановий.
За матеріалами:
УБР
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас