Кравчук: Конституційний суд перетворився на політичний бутік


Кравчук: Конституційний суд перетворився на політичний бутік

Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що Конституцію, на якій складав присягу президент Віктор Янукович, можна змінити.

Про це він заявив в ефірі програми "Шустер live".

"Неможливо відмовити Верховній раді, коли приходить час і необхідність, змінити Конституцію", - сказав він.

Кравчук упевнений, що існує процедура, яка дає можливість змінити Конституцію, "якщо президент обраний за якоюсь Конституцією нетямущою, а вона є такою, оскільки не дає нормально працювати ні президентові, ні Верховній раді, вона є незавершеною, перетинаються повноваження, і є складнощі".

"Конституційний суд може забирати повноваження, давати повноваження, змінювати, відповідно до свого бачення", - вважає він.

Кравчук пригадав свою недавню зустріч з одним із суддів КС. "Я йому говорю, що ви робите? Він на мене поглянув і говорить: Леонід Макарович, окрім Конституції є ще і "жива" Конституція", - процитував Кравчук слова судді.

"Якщо судді КС керуються не чинною Конституцією, а "живою", тобто політичним баченням і замовленням, я назвав це політичним бутіком.Такий суд не має права на існування", - обурився перший президент. Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Конституційний суд взявся за відміну політреформи-2004.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua